| Joker3134 a întrebat:

În 2011 am vazut ca au fost multi jandarmi și polițiști dați afara, e adevarat?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Au fost multi dati afara pentru ca au protestat impotriva lui Basescu care i-a ordonat lui Boc sa le taie salariile. Nu-mi mai amintesc bine dar motivul oficial a fost ca nu au liceul. Cred!

| aXy99 a răspuns (pentru Salontanul):

Un motiv pertinent de altfel.

| ibaal a răspuns:

Tu n-ai vazut cati au fost la proteste!? laughing
i-au pus la reprodus, la multiplicatrolling on the floor
nu i-au dat afara!
Si daca i-o fi pus pe liber nitel, dupa i-au reangajatlaughing

| CravataAlbastra a răspuns:

Cauta pe site-ul oficial al lor, rapoartele din fiecare an in legatura cu personalul.