Întrebare recomandată | 1Q a întrebat:

In bagajul de mana din avion am voie sa iau un uscator de par sau placa?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| MihaelaDart a răspuns:

Da, poti sa le pune. Nu se accepta produse cosmetice care trec peste 50 ml, doar la bagajul de cala le poti transporta.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Dar le vei prezenta separat într-o tavă alături de telefoane, laptop, aparat foto etc. pe o tăviță la controlul de securitate.

| Andreeush a răspuns:

Bineînțeles că ai voie.

| GabrielGL a răspuns:

Da... depinde unde pleci in ce tara pe bilet ar ttebui sa scrie daca ai restrictii. De obicei sunt lichidele si obiectele taioase... Si depinde daca o iei in cala la bagaje stiva