| anonim_4396 a întrebat:

In bara de sus de la Samsung galaxy s3 [ acolo unde arata si bateria] imi apar prea multe chestii, ce-s cu ele? si cum le scot?

Răspuns Câştigător
| stelutza200 a răspuns:

Alea sunt notificari (adica daca ai descarcat ceva, iti atrage atentia asupra unor lucruri pe care le-ai facut sau trebuie sa le faci) ca sa le scoti dai clik pe ele si v=le verifici pe fiecare iar dupa ele dispar.

| JustFeelings a răspuns (pentru stelutza200):

Dar cum dau pe ele? am tinut apasat pe bara si am reusit odata, dar mi s-a inchis dupa sad

| stelutza200 a răspuns (pentru JustFeelings):

Pai pur si simplu apesi pe ele si ele se deschid pe rand si ati scrie ce e fiecare.

| JustFeelings a răspuns (pentru stelutza200):

Am reusit :X trebuia sa apas si sa dau in jos.
Iti multumesc nespus de mult!

| stelutza200 a răspuns (pentru JustFeelings):

Cu placere ma bucur ca te-am ajutat:-)

5 răspunsuri:
| Alex_2466 a răspuns:

Cel mai simplu era sa ii dai sterge toate sa nu te chinui cite una big grin