| Dynas a întrebat:

In cat timp primesc o comanda prin easy box, am comandat de pe cel.ro și m-au sunat că îmi plasează comanda azi (joi pe la ora 16:50) o primesc mâine? Stau in Zalau?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prin easybox nu te suna. Primesti sms si un QR pe care il scanezi la easybox. Tu ai scris asta acum 4 ore. Deci e clar ca nu l-ai primit. Poate iti vine azi, vineri.

| Dynas explică (pentru darrio2007):

Am fost sunat sa confirm adresa și mi-a spus că îmi pregătește coletul să îl trimită

Răspuns utilizator avertizat
| Dynas explică (pentru Bubico2022):

Când am făcut comanda mi-am putut alege la ce easybox sa îmi vina comanda ( PS : m-au sunat sa îmi zică că îmi pregătesc coletul și mi-a zis daca duc comanda la easybox

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Dynas):

Prin easybox selectezi unul din apropierea ta. Inseamna ca nu l-ai selectat. Coletul nu vine la adresa unde locuiesti tu.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Primesti sms in momentul cand a ajuns la easybox.