| MrkiddyKid1 a întrebat:

In cate saptamani ajunge un plic trimis din Romania in Germania folosind timbre fara prioritate? (5 lei). Dar cu prioritate? (7 lei).

1 răspuns:
| vladorcolac a răspuns:

Eu inca astept 10 colete din care 6 din afara UE, si 2 din Romania, cel mai recent a fost trimis catre mine din Romania acum o luna jumatate, inca le astept. Au fost trimise cu posta Romana, cele mai vechi au peste 1 an, inca sper sa recuperez macar banii pe ele. Mai bine curier. Cu posta romana poti doar sa visezi