| Kolors a întrebat:

In ce zile se actualizeaza preturile pe alicatia wizz air?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai aplicatia poti afla singur.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

M-oi băga aiurea să zic asta dar mai bine să previn, grijă cu ăștia, îs niște țepari. am pierdut bilete de avion din cauza covid și deși au zis că ne primim banii, după 2 sesizări n-am primit nimic. call centeru lor e o mizerie, un mod să-ți ia și mai mulți bani și nu te ajută nimeni, numa te țin în robot cu un euro și ceva pe minut și după îți zic să apeși o tastă inexistentă. și am mai vorbit cu persoane care au pățit la fel ca mine. unui om i-a anulat călătoria fără niciun motiv, i-au dat banii înapoi dar totuși cursa a avut loc iar omu respectiv a pierdut cazare și tot ce-și rezervase pentru vacanță. Deci recomand să fugi cât poți de ea.

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Ori de câte ori e nevoie. Trebuie să știi că ei nu vând toate locurile din avion la același preț, așadar în funcție de câte locuri libere mai au, prinzi alt preț, indiferent de zi și de oră.

| johnnny123 a răspuns:

Preturile se actualizeaza in permanenta, poti sa primesti acum un pret si peste jumatate de ora altul

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru Kolors):

Stiu asta pentru ca mi s-a intamplat de zeci de ori