| Beța_Marian_1953 a întrebat:

In discul C utilizator am scris din greseala maria in loc de Marian,cum pot schimba sata, va multumesc.Atentie nu contul nu numele pc.

5 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Creaza un nou cont cu numele de Marian si apoi sterge userul Maria

| IFeelS0Alone a răspuns:

Dai click dreapta pe partitia cu pricina, apoi proprietati si o sa ti deschida un panou. In partea de sus o sa ai un loc unde poti scrie... acolo poti modifca numele partitiei. Scri ce nume doresti day apply si apoi ok. Daca nu ai inteles ceva imi poti da mesaj pe privat.

| Beța_Marian_1953 explică:

Domnule scump nu numele discului c vreau sa schim ci mai departe deschid c si deschide si utilizator acolo i-mi apare maria si public.pe maria vreau s-o schimb cu marian.va multumesc foarte frumos foarte repede mi-ati raspuns.respecte.