| xtremetime a întrebat:

In legatura cu FaceBook-ul... Nu pot adauga o persoana intr-un grup... De ce?
Cand scriu o persoana la adaugare prieten la grup, imi apare mesajul acesta: " X nu poate fi adăugată în acest grup." Pot adauga alte persoane, dar nu o pot adauga pe acea persoana X
Si nu stiu exact de ce?
Exista posibilitatea sa aiba ea un fel de "ignora cererile de adaugare intr-un grup" ori ceva de genu la setari?

2 răspunsuri:
| ioanagazdac a răspuns:

Există posibilitatea ca acea persoană să fi făcut nişte setări la ea în profil (pagină), prin care să refuze să fie adăugată la diferite grupuri.