| Mihai651 a întrebat:

In opinia voastra sunt mai multi oameni care cred in viata dupa moarte, decat cei care nu cred? dar bineinteles conteaza calitatea nu cantitatea! dar vreau doar o opinie!

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Avand in vedere ca mare parte din populatia planetei se declara practicanti ai unei religii si dim toate au treaba cu viata de apoi as zice ca majoritatea cred in viata de dupa moarte.

| Iriiriuca a răspuns:

Întradevăr exista viața după moarte dar bineînțeles nu vei fii tu ansati ci sufletul tau
Sper sa te fii mulțumit
Fundiță?