| мαяdυк a întrebat:

In Romania se pot creste ciuperci halucinogene?

Răspuns Câştigător
| Infect a răspuns:

Frumoasa intrebare, Dr.
Raspunsul e NU
dar am un mic ajutor legal pentru tine
Google it San Pedro Cactus

| Infect a răspuns (pentru мαяdυк):

Sa iti fie de bine. vezi ca siteul este urmarit cu cockiuri si ip si furnizor de internet. asa ca ai grija big grin

5 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Bineinteles! Scrie-mi aici numele si adresa ta si iti spun cum se face.

| laurentiu80 a răspuns:

Nu ..este interzis! dar le poti gasi pe camp, cum ar fi denumirea populara "bashina porcului ", se usuca si o poti fuma.

| Rony23 a răspuns:

Desigur ca poti, poti de asemenea sa le si vinzi si sa le consumi. Ca te prinde politia si ai probleme asta e partea a 2-a happy