| DarkMirror a întrebat:

In toata viata voastra...care este cel mai insemnat lucru pe care l-ati facut? Care e cel mai bun lucru sau alegere sau ce vreti voi pe care l-ati facut?

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Este adevarat ca in viata noastra sunt foarte multe lucruri cu care ne mandrim mai ales cand intamplator ajungem la o anumita varsta. Cele mai insemnate lucruri in viata au fost si sunt familia, cariera, prieteni, sanatate si implinirile sufletesti.