| Kornuletz540 a întrebat:

În ultima vreme, nu am mai auzit nimic de Radu Mazăre. Ce s-a mai întâmplat cu el și averea lui?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Este la închisoare, acolo unde-i e locul. Dacă nu mă înșel, cu două sentințe de 9 și 5 ani.

Care averea lui? Aia pe care a furat-o de la statul român, adică de la noi? Probabil o mare parte a reușit să o ascundă sau să o distribuie diferiților complici și nu va mai fi recuperată niciodată, iar o mică parte va fi recuperată de stat în contul prejudiciilor pe care le-a produs.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E la inchisoare, ce ai vrea sa auzi de el?

| gabicoo a răspuns:

Acum e pe cazare și masă gratis la Poarta Albă, comuna Palazu Mare! Averea e tot a lui! Dacă ai "planuri" cu el așteaptă-l să termine "studiile"!
laughing

| Brizbriz a răspuns:

L-au bagat la mititica

| MihaiSpeedster a răspuns:

Face și el o vacanță prelungită in insula Bulău, iar averea e la păstrare în Dubai, sau Caraibe. Probabil că în 2-3 ani termină concediul, o să vedem atunci că dă iar iama în muieruști, și se dă cu zmeul pe valuri.

| Danny28 a răspuns:

E la răcoare și sper să rămână acolo. A distrus orașul cum a știut el mai bine, a furat terenuri, a scos tramvaiele și troleibuzele, a spălat bani și multe altele. Din partea mea poate să și crape în pușcărie.

| akaanne a răspuns:

E la răcoare. Am auzit de el când a murit maica sa.