| xxdd a întrebat:

In vacanta voi merge in Grecia si va trebui sa trec in Bulgaria cu bacul, pe la Bechet. La aproximativ la cat e prima plecare de dimineata, din cat in cat timp pleaca. si alte informatii de genul acesta?:d

Răspuns Câştigător
| CarmenAndrada a răspuns:

De obicei prima plecare este in jur de 5:30-6 dar depinde de trafic...si se pleaca din 30 in 30 de minute sau mai mult.cum ti-am zis depinde de trafic

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Hahaha vacanta s-a terminat vrei sa spui ca mergem la scola nu gluumesti mai sunt cred ca 2 saptamani si tu vrei sa mergi in vacanta
doar daca nu zici de craciun atunci da eu as alege Bulgaria e superba

| klaws007 a răspuns:

Ai putea sa tastezi pe google program bac bechet

| dasabalaeverybody a răspuns:

5:30 sau 6 si daca nu-l prinzi astepti intre 40min-3ore(foarte rar 3 ore). Nu ca are vreo legatura, dar in ce oras stai?