| Zuzzy05 a întrebat:

Inca o problema cu telefonul straight face... vorbeam la telefon si am vrut sa inchid,dar nu mai merge touchscreen-ul.Pur si simplu se vede cum trec minutele la convorbire, dar persoana cu care vorbeam a inchis. Ce se intampla? ( nu mai pot face nimic pe telefon )

Răspuns Câştigător
| lovemusic90 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria si sa o introduci din nou. Dar daca nu va functiona, te sfatuiesc sa te duci la un service de reparat telefoane. Nu sunt foarte scumpe reparatiile, pana in 50 lei, si rezolvi totul mai simplu si mai bine. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Zuzzy05 explică:

Am scos-o si am bagat-o iar, a mers dupa un timp (la inceput nu mergea nimic). Multumesc pentru raspunsuri happy

| backback a răspuns:

Ai incercat sa-i scoti bateria si sa o bagi la loc? sa vezi daca merge dupa?

| charlieeeeee a răspuns:

Scoate-i bateria si bag-o iar.