| DenimM a întrebat:

Instructorul meu auto mi-a dat dosarul, iar eu trebuie sa platesc niste taxe pe la primarie, anaf, etc. Dupa ce termin de platit cu toate taxele astea, ce fac cu dosarul, il dau lui inapoi sa il duc eu pe undeva?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pui in el chitantele doveditoare ca ai platit taxele si il dai inapoi sau la scoala ca in baza dosarului vei fi programat pentru examen de scoala.

1 răspuns:
| BJK1903 a răspuns:

Dupa ce platesti il duci la scoala inapoi. Cand vei termina orele de condus si vei primi dosarul pentru sala si traseu va trebuii sa mai semnezi niste hartii precum ai terminat orele de condus si numele instructorului cu care ai facut. Sper ca te-am ajutat happy