| anonim_4396 a întrebat:

Inteleg ca pana la sfarsitul lunii iunie trebuie sa ne exprimam optiunea cu privire la oferta Electrica, altfel suntem trecuti automat la oferta de serviciu universal. Nu? Voi ce ati ales sau ce credeti ca e cel mai intelept sa alegem dintre cele 3 variante?
1. Oferta concurentiala cu valoarea cea mai mica, denumita STABIL 30?
2. Oferta concurentiala alternativa, denumita ELECTRICA 3in1?
3. Oferta de serviciu universal?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu au inteles multi ce anume sa aleaga asa ca alegi ce vrei doar sa fi tu convins ca ai ales bine sa studiezi tu bine contractul degeaba te i ei după ce a ales altcineva daca tie nu ti se va potrivi, tu stii cit consumi pe lună kilowatii.