| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o noapte m-am trezit la vreo 4-5 noaptea si exact cand m-am trezit am auzit un polidisc, Am intrebat pe familia mea daca au auzit acelasi lucru, Dar ei au zis ca nu au auzit nimic. Se poate sa fie ceva important/putin important?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 5 deja este dimineata. S-a apucat vreun vecin sa puna gresie mai matinal.

| Polizey22 a răspuns (pentru darrio2007):

Am mentionat ca am intrebat pe familia mea, Si am auzit polidiscul foarte aproape de parca ar fi in casa

| darrio2007 a răspuns (pentru Polizey22):

Ai visat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cumva ai auzit un polițist? laughing