| Anomim2025 a întrebat:

Într-un cămin au voie să intre și oameni care nu sunt cazați acolo? Vreau să îi facem o surpriză unui coleg de ziua lui.

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Da, nu cred ca zice paznicul nimic, daca ii zici si de ce vrei sa intri, dar va trebui sa te legitimeze cel mai probabil, adica sa ii dai cnp si nume cel putin.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca lasati un act de identitate la intrare puteti

| sweetys a răspuns:

Da poti sa intri. La unele camine ti se cere buletinul si camera la care mergeti, la intrare/poarta. La unele nici macar nu te intreaba de sanatate.

| Iunix a răspuns:

Da, până la ora 22:00. Invitații trebuie să aibă buletinu la ei. În orice caz, aceste detalii se găsesc în regulamentul căminului.

| Angelica_Craciun_1994 a răspuns:

Da, doar ca trebuie sa va legitimați la portar si sa lăsați buletinele