| Marius19881 a întrebat:

Intr un matrix poate timpul sa se dea inapoi?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca ar exista atunci da laughing

| xSega a răspuns:

Niciodată, călătoria în timp nu exista, totul se întâmplă la momentul actual

| IFeelS0Alone a răspuns:

Omul a intrebat ceva iar voi ii raspundeti cu altceva. Un matrix se poate compara cu o caseta (vechile casete pe care erau imprimate filme videoclipuri etc). Poti derula acea caseta si inainte dar si inapoi dupa bunul plac.

| Marius19881 explică (pentru IFeelS0Alone):

Pai si noi suntem intr o caseta sau suntem oameni? E dif...cumva

| IFeelS0Alone a răspuns (pentru Marius19881):

Daca tu ai impresia ca te poti intoarce in timp 15 ani si sa iti tragi de codite colega de banca esti tare.