| alexRE a întrebat:

Intrebare despre e-mag.Marti am dat comanda la un note 8.0 si tocmai ieri pe la 23:42 am fost notificat pe istoricul contului meu de pe eMAG, ca produsul a fost predat curierului.

Inteleg ca is foarte presati de timp, dar conform promisiunilor facute ar fi trebuit sa ajunga ieri...

Mai dureaza mult oare?

(Sunt din Bacau)

8 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Cam in 2-5 zile vine sigur

Răspuns utilizator avertizat
| alexaNNNNdeR a răspuns:

Salut!
Pai daca te-a informat trebuie sa vina si nu vine in 2-3 zile vini 4-5 zile am facut si eu si mi-a venit.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru alexRE):

Livreaza si samabata parca, e posibil sa il primesti in cursul zile de azi sau luni

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru alexRE):

Te suna curierul cu 20-30 min inainte sa vina sa vada daca esti acasa, nu trebuie s suni tu pe nimeni

| CartofiorDulce a răspuns (pentru alexRE):

Te suna ei.