| robert0751 a întrebat:

Intrebare legat de Youtube. Trebuie sa faci 1000 de abonari si 4000 de ore. Toate astea in timp de 1 an? Sau asta nu conteaza? Da devii partener.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cui ii pasa?!
Da' daca tu ii poți face intr-o zi sau o săptămână... ești tare!

| Michaeel a răspuns:

Domnisorul Robert, daca vrei sa faci Youtube sau sa devi influencer sau cum se numeste trebuie sa depui efort si sa ai noroc.Sunt unii care incearca anii sa isi formeze o audienta loiala si abonati cat mai multi,unii postand zilnic si avand un asa zis''cOnTenNt de cAliaTaTe''. Incearca, daca poti, poti, dar personal te-as sfatui sa nu te axezi doar pe Youtube si sa te gandesti ca te umpli de bani, ca nu asa merge viata.Succesul nu vine rapid si nici bani multi nu se castiga imediat. Si Selaru ca sa devina relevant a avut nevoie de cativa ani.