| Orton35 a întrebat:

Intrebare pentru atei de ce nu credeti in Dumnezeu

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu convingerile sale, nu înțeleg ce atâtea insistența asupra lor!
Pa, pa.

| emy a răspuns:

Nu mai pune intrebari din astea, ca cine stie ce raspunsuri mai primesti.Nu de la mine, ci de la altii.Eu nu sunt atee, insa am vazut destule raspunsuri "frumoase" din partea unora dintre atei, si de asta iti spun.Bine,sunt si destui crestini care iti raspun nu tocmai frumos.

| stillhartu a răspuns:

Iti dai seama ca intrebarea aceasta a fost pusa de foarte multe ori si tot ce a facut a fost sa starneasca polemici. NU are nici un rost sa ne certam din nou unii cu altii. Daca te intereseaza parerea unora, poti cauta prin raspunsurile mai vechi la intrebari de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja s-a raspuns de mii de ori la intrebarea asta.