| piciuk a întrebat:

Intrebare pentru cei din Bucuresti. cum ajung din Pantelimon pana la aeroportul Baneasa? as vrea un traseu simplu, pentru ca nu cunosc Bucurestiul si nici nu vreau sa ma incurc in schimbare de metrouri s. a. m. d. sunt dintr-un orasel mai mic si nu am mers prin Buc decat acompaniata de cineva, iar acum trebuie sa merg singura.imi imaginez ca un taxi m-ar costa destul de mult si nici nu prea am incredere in taximetristi, ca ma pot ocoli prin oras degeaba, vazand ca nu cunosc zona si dau banii aiurea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici o pagina a autobuzelor care merg la aeroportul Baneasa, este site-ul aeroportului http://www.baneasa-airport.ro/index.php?pg=transportcomun

| eva_2950 a răspuns:

Cu 335!