| Estera123 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Bucuresti sau din apropiere. Stie cineva daca maine (1 mai) este deschis la Dragonul Rosu? Pe site scrie ca au program de luni pana sambata de la 6 la14, dar nu vreau sa am vreo surpriza. Funa pentru cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| millyca a răspuns:

S-ar prea putea sa fie inchis tot, sau s-ar putea sa gasesti si standuri deschise, dar, in orice caz, nu ca intr-o zi de lucru obisnuita. Deci mai bine incerci marti, ca sa nu bati drumul de pomana.

| Estera123 explică (pentru millyca):

Maine e marti. Ai vrut sa zici miercuri?

| millyca a răspuns (pentru Estera123):

Da, am vrut sa zic miercuri. Scuze.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MiculPaharut a răspuns:

Proastoproastoproasto asta vrei sa intrebi?