| mihainet a întrebat:

Iphone 4s sau Samsung galaxy s3? As dori sa alegeti si in functie de accesoriile care pot fii procurate la aceste terminale.

12 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Parerea mea este ca iPhone-ul este mai bun si am auzit ca telefoanele cu Android au mult bug-uri...eu am iPhone 4s si nu am avut nici un bug...Androidul nu se compara cu IOS.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

S3 fara a ma gandii. Nu poti compara un telefon cu 4 procesoare, cu unul cu procesor de rahat. La Samsung ai gama mai mare de accesorii, dar la iPhone e doar marca lor, si niste accesorii "limitate".

| mihainet explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

La iphone ai gama mai mare la accesorii uitate la accesoriul asta care este odar pentru iphone http://www.idepo.ro/......oto-iphone

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru mihainet):

Dar nu poti adapta alte accesorii. Doar ale luiwinking Si de aia ai mai putinewinking

| rocket a răspuns:

Nu stiu despre tine, dar mie imi place sa pot sa imi cuplez telefonul la cat mai multe alte aparate. Compatibilitatea cea mai buna dintre cele doua o are Samsung Galaxy S3 Iar accesoriile sunt nelimitate. Nu stiu ce vrei. sa te izolezi impreuna cu ceilalti detinatori de iPhone sau sa fii liber si compatibil cu toate celelalte marci si modele de telefoane.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Samsung galaxy s3 il bate pe iphonehee heeSunt mult prea apreciate iphone'urile, si s-a luat prea multa amploare.Sunt nenumarate telefoane precum Nokia n9, HTC thunderbolt, Sony Ericsson Xperia arc...etc

| onlym3 a răspuns:

Eu am s2 si deja e peste iphone 4s si de s3 no comment (dar trebuie sa mai astepti putin, intai sa ajunga telefonul in Romania, sa se gandeasca astia la preturi/oferte etc)

| rocket a răspuns (pentru onlym3):

Telefonul deja exista in precomanda la Quickmobile.ro si are si pretul afisat. In cel mult doua saptamani va ajunge celor care l-au comandat. http://event.2parale.ro/......ents/click

| vanonim a răspuns:

IPhone

| Iully99Puke a răspuns:

Samsung Galaxy s3

| Fyusha a răspuns:

Mult mai bine Samsung galaxy s3, Iphone e numa de fițe.

| PetrescuCiprian a răspuns:

Decizia e a ta. Diferenta intre cele doua smartphone-uri nu tine doar de partea hardware, ci si de software.La android mai poti intampina mici buguri. Diferenta hardware se simte la incarcarea paginilor pe internet si in anumite taskuri, dar nu este foarte mare.Nu vei mai fi limitat la iphone daca faci jailbreak si l poti personaliza cum vrei tu.Accesorii gasesti la iphone la fel si ca la Samsung.Eu am iphone 4s si nu l as da.Dar tu alege ce ti place, fa si tu niste teste cu amandoua.