| iosif987 a întrebat:

Iphone 6s blocat pe iCloud merge deblocat complet ca inainte? Va rog un raspuns bine elaborat dau funda!

Răspuns Câştigător
| AsDhop a răspuns:

Normal ca exista tehnologie pentru deblocare icloud, dar nu, nu poti sa il deblochezi tu, si nici altcinvea din Romania sau alte tari happy

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Singurele telefoane blocate in cloud care au putut fi deblocate, au fost cu ajutorul unor angajati de la Apple, ilegal ce-i drept, deci e aproape imposibil.

| M7Seven a răspuns:

IOS este cel mai sigur sistem de operare.Inca nu a aparut persoana care sa poata debloca contul de iCloud. Daca este blocat pe icloud singura varianta este ori sa il folosesti pentru piese ( in afara de placa de baza ) ori sa il vinzi tot pentru piese.

| LIV29 a răspuns:

Am auzit si eu o varianta neoriginala. Se deblocheaza telefonul de tot si se pune un site pirat de IOS. Dar nu mai merg aplicatiile si nu stiu... Nu sunt sigura de nimic mai cauta si altundeva despre asta