| LaurAndreii a întrebat:

Jocul gta 5 a fost "FREE" si a inceput sa fie cu hackeri codari, nenorocitii ataca playeri fara frica ca primesc ban. Ce fac? Degeaba instalez OBS si filmez, ca ei pleaca de pe sesiune si daca primest intra pe alt cont si tot asa.

Pana apare gta 6 iar o sa fie codati. 10-20 prieteni = 20 de hackeri pe o singura sesiune din gta, nu se poate. Rockstar ce face? Doarme? Eu nu vad nici monitorizare, pe server nu face.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba serverul. Imi aduc aminte la inceput nu erau deloc hackeri doar modderi de-aia buni, si o zi o intrat un nebun pe server si pur si simplu ii curgeau bani pe gura. Am facut 25 milioane am umplut garaju. Acum vor doar sa omoare si sa explodeze masini

1 răspuns:
| Darius81 a răspuns:

Eu joc GTA 5 online si am folositi cheat, dar mi am bagat doar bani, in jur de 15.000.000.000 (15 miliarde) si level mare, nu mi am luat ban deoarece nu am folosit un cheat normal ( mod menu) ci mai mult are legatura cu programarea si schimbarea de fisiere, au trecut mai bine de un an jumate si nu mi am luat, referitor la cei care folosesc hackurile abuziv si face spam pe harta si asa, stai linistit ca in ami putin de 2-5 zile isi iau ban doar ca apar altii