| untilizatorunic a întrebat:

Joi a fatat o pisica 2 matisori, si are grija de ei, eri a fatat a doua pisica si are 6 matisori, problema e ca acea cu 6 matisori nu vrea sa sada culcata sa ii hraneasca, dar cealalta cu 2 matisori ii ea si ii muta cu cei 6 si sta cu toti 8, pisica nu e mare de marime, si ma tem ca nu asa ii ajunga lapte pentru toti, am lasat 4 la una si 4 la alta si parca prima pisica sade cu ei, dar sa nu ii mute din nou si sa sada cu ei, ce sa fac?

1 răspuns:
| PoganR a răspuns:

Buna.Eu te sfatuiesc ca pe prima pisica sa o pui intr-un loc de unde nu i-ar putea muta ex:in camara; intr-o camera.Sau daca nu vrei sa o mutii nu trebuie sa o vizitezi si sa i atingi pui deoarece ei ii este frica si ii muta