| alexsneks22 a întrebat:

Kids Salut.Imi puteti spube si mie ce inseamna starile de la Tracking, la posta romana?
Mie imi apare asa :
Raport detaliat:

Data
(ZZ.LL. AAAA)
Ora
(HH:MM)
Starea trimiterii
13:08
Primit de la expeditor - Oficiul Postal Ramnicu Valcea 1
14:44
In transport - Plecat din Oficiul Postal Ramnicu Valcea 1
17:06
In prelucrare - Tranzit Ramnicu Valcea
19:19
In transport - Plecat din Tranzit Ramnicu Valcea
22:55
In prelucrare - Tranzit Craiova
03:12
In transport - Plecat din Tranzit Craiova
06:58
Predat la factor - Tranzit Slatina

Trebuie sa ma duc sa il ridic de acolo? Eu nici macar bu locuiesc acolo, trebuia a vina la o posta mai apropiata localitatea mea.
Si in caz ca trebuie sa ma duc acolo sa il ridic, de unde stiu ce la ce posta sa ma duc, Ca doar nu o fi o posta in tot orasul.
Multumesc, dau funda.

2 răspunsuri:
| alin131 a răspuns:

Predat la factor inseamna ca e deja la postas coletul

| alexsneks22 explică (pentru alin131):

Nu cred ca e deja la postas, adica nu cred ca vine el 25 de km cu bicicleta sa imi aduca pachetul happy