| Nuta_Marius_1998 a întrebat:

La actele de inscriere la liceu ce inseamna cererea de inscriere? Este acea fisa in care mi-am ales optiunile sau este altceva?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Cererea de înscriere o vei primi când vei depune dosarul la liceul la care ești admis și tot atunci o vei completa.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este fisa de optiuni, este o cerere pe care o vei completa, semna (alaturi de un parinte sau alt reprezentant legal) si depune la liceul unde ai fost repartizat.