| Joker3134 a întrebat:

La agenti de jandarmerie poti sa fii si garda de corp a presedintelui? Si ai vreun risc? Ca la noi in Romania nu cred sa se intample ceva.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu poti!
Aia tine de securitate, nu de jardarmerie.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Joker3134):

Jandarmii pazesc doar gardurile si cladirea, nu sunt garzi personale de corp.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Joker3134):

Da, faci paza dar ai si obligatia sa mergi saptamanal sau cand esti chemat la sediul companiei care te-a angajat, ca seful tau direct sa va faca update-uri sau sa raportati nereguli, sau situatii unice.
Asta este regula de baza la toate locurile de munca de altfel.