| Whiterainbow123 a întrebat:

La câte funde primesti o monedă? Dau... Funda. Si inca o întrebare de psihologie. De ce unii oameni după ce trec 5 luni de la întrebarea pe care au pus-o și observând ca singurul tau răspuns e cel pe care l-ai publicat tu, tot nu te premiaza cu funda? Astept răspunsul și părerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu le pasa sa acorde funda, sau nu le-a placut raspunsul acela.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a dat cineva funda dupa un an dupa ce am raspuns. Poate unii trag tare de examene si nu intra pe site, poate altii au gasit raspunsul altundeva mai detaliat, sunt mii de motive care pot aparea incat sa nu primesti funda.

| Whiterainbow123 explică (pentru anonim_4396):

Scuze, am dat funda deja, mi-ar fi placut sa ti-o acord ție.