| Mihailescul a întrebat:

La ce agentii pot sa depun un cv pentru locuri de munca in strainatate (pe post de cofetar)?

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

Incearcă sa îți faci CV și pe Eures, portalul mobilității europene pentru ocuparea forței de muncă.
Mai jos îți dau un link pentru pagina principală.
http://ec.europa.eu/eures/home.jsp?lang=ro
Dacă nu funcționează linkul caută în google Eures și de acolo te descurci, are pagină și pentru limba română.

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da...are drepatate cribus...suntem in criza.sigur iti gasesti si aici un post.este posibil sa te duci degeaba in alte tari si sa te intorci inapoi.Cribus imi pare rau pentru pierderea ta.Fi tare,viata trebuie sa mearga inainte!

| cribus a răspuns:

Poate o sa crezi tampita eu nu sfatuiesc pe nimeni sa plece nu stii ce iti rezerva viitorul.mai ales dupa ce mi-am pierdut sotul...

| maria2231 a răspuns:

Hei, ai luat în considerare și găsirea unui job pe cont propriu? Dacă te gândești la această variantă poți găsi variante aici: https://anunturigratuite88.ro/categorie/anunturi-locuri-de-munca-joburi

Spor mult și sper să găsești locul de muncă dorit!