| gabythe2 a întrebat:

La ce banca imi pot face card de minor? si cum?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mai multe banci care au carduri pentru minorii peste 14 ani: BCR, BRD-GSG, Transilvania etc. Te duci cu actul de identitate si un parinte, la o unitate bancara si faci cererea pentru card. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Nu se poate, esti minor. Acele servicii bancare sunt oferite doar persoanelor cu varste de peste 18 ani inclusiv.

| blackann a răspuns (pentru ionuutzuu):

Fals. Eu primeam alocatia pe card la BRD si aveam sub 18 ani. De ce va bagati daca nu stiti?

| 000Diddy000 a răspuns:

Iti poti face la ING te duci cu parintii acolo si intrebi iar cei de acolo sigur te vor ajuta