| dani9354 a întrebat:

La ce imi folosesc punctele castigate pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

Cami, daca ma uit in oglinda sigur nu o sa constat parerea celor din jur.
O sa ma vad pe mine insami si eu singura imi formez o parere.
Iar a propos, parerea celor din jur, in cazul de fata parerea membrilor site-ului este una subiectiva. Daca ti se pune pata pe cineva si nu-ti mai place ca persoana, atunci nu se apreciaza nici raspunsurile.Sunt si unele exceptii, care chiar apreciaza raspunsurile.

14 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Iti spun eu la ce iti folosesc...cu cat ai mai multe puncte, cu atat mai des te certi cu lumea...

Bula
| Bula a răspuns:

Un fel de "good for nothing"...
Este un indicator de activitate pentru a se face un clasament, dar care nu este prea relevant.
In curand voi propune o noua modalitate de punctare, care va indica mult mai fidel activitatea si eficienta fiecaruia.

| psiholoaga a răspuns:

Sa te dai mare; in rest, nu prea le vad scopul.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

NU ITI FOLOSESC LA nimic.MAI BN NU EXISTAU. DACA NU EXISTAU ELE NU MAI EXISTAU NICI CERTURILE.sad

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu prea iti folosesc la nimic...nu ai niciun beneficiu material. Punctele ajuta sa-ti creezi palmaresul tau de om.Sa zici ''-Uite ma ca sunt si eu bun la ceva...''sau chestii de genul asta...

| elena a răspuns:

Cat esti de destept sau cat de prost te declara altii... dureros, nu?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa iti testezi cultura generala, sa vezi ce lipsuri ai, in ce domenii...in rest la nimic.

cami
| cami a răspuns:

Te ajuta sa te privesti tu insuti in oglindahappy..astfel vei constata ce parere au cei din jur despre mentalitatea si sfaturile tale happy

cami
| cami a răspuns:

Krina draga mea vad k iti place sa te legi de ceilalti membri. ok nicio problema.doar k adineauri citeam un raspuns dat de tine, insa raspunsul tau nu se referea strict la intrebare.ci de ceea ce raspunsese "galileo"... e problema mea ce raspund asa ca da-mi un stupid si abtine-tewinking ok?

| Krina a răspuns:

La fel e si problema mea ce raspund si ce votezwinking

| viorel2c a răspuns:

Cel mult sa obtii invidia altora, in rest la un mare nimic. Poti sa fii primul daca vrei raspunzand la toate intrebarile chiar daca nu stii.Multi fac asta.Nu este relevant deloc.

| kh1ss a răspuns:

La nimic

| galileo a răspuns:

Ceau. Punctele TPU nu ti se vor transforma in bani, credit sau alte chestii. Aceste puncte te vor ajuta sa urci in clasament, sa observi cat de bune sunt sfaturile tale. Sper sa faci cat mai multe puncte. Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti arata pozitia in clasamentul comunitatii TPU.ro