| DEADON a întrebat:

La ce ma ajuta Steam, fara sa platesc pentru jocuri.

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Poti juca CS, War3 etc, vorbesti cu prieteni participi la concursuri sau Playzeek, MIX-uri 5 vs. 5, servere STEAM-ON! Adaugi prieteni in lista, poti vorbi cu ei prin STEAM Chat fara sa vada nimeni ce scrieti.

Răspuns utilizator avertizat
| Catalinhhh a răspuns (pentru Lucian15125):

Counter Strike pe scurt CS este unul dintre cele mai populare game-uri de pe STEAM. De aceea l-am dat exemplu și am zis CS, War3 etc. Menționez că am zis etc ---> Etc. este un acronim folosit relativ frecvent în limba română, o prescurtare a expresiei et caetera din limba latină, însemnând "și celelalte"

Răspuns utilizator avertizat
| Cipri99 a răspuns (pentru Lucian15125):

Se refera ca CS ESTE cel mai popular joc DE PE STEAM adica doar pe steam, nu cel mai popular din toate jocurile.

| Catalinhhh a răspuns (pentru Lucian15125):

Mai citește. Iar eu nu am zis căci CS este cel mai popular, am zis că este UNUL dintre cele mai populare!

Deci zici că nu ai văzut etc.u și ai citit de 3 ori? Păi e grav... -http://postimg.org/image/f56l6dfg9/

Răspuns utilizator avertizat
| Catalinhhh a răspuns (pentru Lucian15125):

Dragă Lucian eu mă refeream la World WAR 3: Black Gold http://store.steampowered.com/app/254080/

Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Poti juca si jocuri FREE care-s disponibile doar prin steam. De ex.: steam fortress 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut steamul de poate sa-ti ruleze mai bine jocurile, unele jocuri pot fi gratuite, poti participa la concursuri, poti vorbi cu amici pe chat si-ti da reduveri la vanzarea de jocuri. Funda?