| marian1198962147 a întrebat:

La ce se refera serviciul de impachetare gratuita a cadourilor la Carturesti?
Daca as cumpara accesoriile de impachetat de la ei as putea merge sa imi impacheteze cadoul sau ce?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cumperi CARTI de la ei, ca se le faci cadou cuiva si ei iti impachezeaza, gratuit, cartile alea ca pe un cadou (cu hartie cu sclipici, fundite si alte asemenea).

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde va vin intrebările acestea? Mergi si întreabă i pe ei la cărturesti(să ne trăiesti) ei stiu ce oferte au noi nu putem ști, păi da.