| alina5298 a întrebat:

La concursul coca-cola am castigat doua sticle coca-cola vechi.De unde pot sa le iau:de la benzinarii, din supermarketuri?

Răspuns Câştigător
| VladexLP1 a răspuns:

Pai uite alina de obicei magazinele care sunt participante la concurs au un afis mai mare pe usa sau pe un geam pe care scrie CENTRU DE PREMIERE. Mergi acolo, zici ca ai castigat, ii dai dopul si-ti da sticla.Succes! Eu am castigat deja o sticla de prin 1900 si cevawinking Destul de vechi modelul.

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Din magazinele care participa la concursuri de genu.

| tibi_5844 a răspuns:

Suna la numarul respectiv si intreaba.