| Dani7768677788 a întrebat:

La evaluarea nationala din clasa 8 stai singur in banca sau stai cu cineva?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Conform metodologiei vei sta singur in banca.

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Da, din cate stiu eu e obligatoriu sa stai singur in banca (eu asa am stat la toate examenele) dar in caz ca sunteti prea multi in clasa v-or pune si cate 2 ca doar ce sa faca. in orice caz nu ai nicio sansa sa copiezi din cauza supraveghierii audio-video asa ca iti urez bafta!

| YellowAngel a răspuns:

Singur.
Ai vrea tu sa copiezi

| Morsa123 a răspuns:

Pai acum, anul acesta am auzit ca s-ar face niste cabine speciale ( ca sa intelegi mai bine cum ar fi cele de vot ), dar inca nu se stie, daca nu se fac cabinele o sa stati cate 2 in banca, dar oricum o sa fie imposibil sa copiezi de la colegul de banca deoarece o sa fie camere video si audio