| FlorinSalamNr1 a întrebat:

La google chrome imi apare pagina inactiva.Cum fac sa nu imi mai apara pagina inactiva?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Hristos a înviat!
Eu folosesc Google Chrome şi merge perfect. Niciodată nu mi-a cauzat neplăceri.
Dă Refresh la pagină şi dacă tot nu va merge, dezinstalează-l şi instalează-l din nou.
Paşte Fericit!

2 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Hristos a inviat! incearca sa o reincarci si daca nu merge este din cauza paginii sau a conexiunii la internet.

| lolz1 a răspuns:

Da refresh, daca insisti si tot nu merge, sterge-l cu totul din pc si instaleaza-l din nou!