| anonim_4396 a întrebat:

La HTC Desire, cum aş putea să blochez un număr de telefon? Adică când mă sună să nu poată "răzbate" la mine.

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20100810021448AACqOUk

CallFilter am auzit ca e bun.

Ma rog asta daca ai wireless sau net pe telefon si iti poti downloada.Succes :P

1 răspuns:
| dhgrufgyrjk a răspuns:

Deci, am si eu HTC Desire (HD A9191), daca e si al tau asa inseamna ca trebuie sa deschizi agenda telefonica, acolo alegi persoana pe care vrei sa o blochezi, apoi activezi functia "Block caller" si atat.