| anonim_4396 a întrebat:

La liceul teoretic Lucian Blaga constanta la ce ora pe 12 septembrie trebuie sa mearga elevi care au intrat clasa a9-a, daca nu stiti spuneti la ce ora gredeti ca ar trebui sa merg?

Răspuns Câştigător
| Liviu619 a răspuns:

Poi de obicei acolo stiam ca intri la ora 8 si eu intru acum intra a9-a si incep la tot la 8happy

1 răspuns:
| ColorfullColors a răspuns:

La 9 e de obicei prima zi de scoala... Dar poti merge si mai repede, iti cunosti colegii, mai vezi ceva profi, fosti colegi.