| ZeroFataly a întrebat:

La limba de la tastatura am Engleza...si scriu normal in romana. Dar eu vreau sa scriu in thailandeza! As vrea sa stiu cum mi-o pot schimba din Engleza in Thailandeza

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In XP nu este. Decat doar daca ii zice altfel decat Thai.

| DraganBogdan a răspuns:

Daca ai windows 7 Scrie in START Keyboard Language dai pe primul -> Keyboard and Languages -> Change Language -> ADD, si ai acolo cate limbi vrei. happy

| LoveMovies a răspuns:

Pentru windows: start->control panel-> date, time, language and regional options->add other languages->languages->details

| ZeroFataly explică:

Am Windows XP