| anonim_4396 a întrebat:

La mare am vazut tot felul de "standuri" unde puteai sa iti faci tatuaje dar nu permanente. Unde as putea gasi unul in bucuresiti? La salonele de tatuaje se pot face si unele pe 6-12 luni?

1 răspuns:
| mklu a răspuns:

Realizam tatuaje temporare cu Henna. Ne gasiti in Bucuresti si va asteptam cu o programare in prealabil (in ziua respectiva cu 3-4 ore inainte de a veni) la nr de tel. 0724 33 20 33. Programul este flexibil (Luni - Duminica 09.00 - 21.00) dar nu uita sa te programezi. happy Puteti alege din cele aproape 2000 de modele (florale, animale, tribale, indiene, chinezesti etc) sau puteti veni cu modelul dorit printat. Preturile, in medie, sunt cuprinse intre 20 si 80 RON, in functie de complexitate.

Ce e kinky, hot, tandru in acelasi timp si iti intra definitiv pe sub piele? 2ndFace Tattoo & Body Piercing. Sfanta Vineri 4 langa
Servicii: Tattoo & Body piercing. ...detalii

Adresa: Strada Sfanta Vineri, nr. 4, sector 3, Bucuresti, langa clubul Twice.
Oras: Bucuresti
Ania Style Tattoo. Tatuaj. piercing. machiaj permanent si semipermanent
Servicii: tatuaj. piercing. machiaj permanent si semipermanent...detalii

Adresa: Str. VASILE LASCAR, nr.77 sector2, Bucuresti langa Piata Galati
Oras: Bucuresti