| Tzigaret a întrebat:

La o criza de calciu poti sa ai bradicardie?

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

In functie de concentratie si cantitatea pe care o versi, de poate topi sau sa se faca o gaura. Un coleg a scapat din mana si a sarit pe o colega, i s-au gaurit pantalonii si halatul si a ramas cu o pata ca de arsura pe piele. Ai mare grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil. Dar nu poti sa spui ca e de la caderea de calciu daca nu sunt si alte simptome

| mihaela000ela a răspuns:

Un ritm cardiac scăzut, poate avea multe cauze.Cel mai corect este sa auziti sfatul unui specialist, aici sunt doar niste pareri, care nu au legatura cu diagnosticarea, preventia si tratarea unor probleme medicale.