| ciprian2001 a întrebat:

La skype am o problema, am windows xp sp3 si apare eroarea Kernel32.dll,iar eu gasesc ca rezolvare doar sa updatez la windows xp sp3 dar am deja.Astept raspuns.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba windows-ul, sfatul meu. Este depasit de multa vreme si-n plus de asta de anul acesta, parca din aprilie, nu va mai beneficia de suport tehnic din partea MS. Asta inseamna ca nu vor mai fi update-uri si ca problemele vor fi din ce in ce mai mari.

| IonutGaby a răspuns:

Descarci de aici http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? kernel32

si bagi Kernel32.dll in folderul cu skype instalat.

| Bruno_Alex_1994 a răspuns:

Salutare. Sfatul meu este sa-ti schimbi windows-ul. Altul de cel care il ai acum. Am avut unele probleme cu aceeasi eroare, deoarece, niste fisiere din windows nu sunt instalate in pc, ori e super varza windowsul, cd zgariat etc. Numai bine!