| Junseng a întrebat:

La testele psihologice de admitere la armata, politie....care este ideea, sa raspunzi cu un "raspuns corect" sau sa fi sincer ca stiu ca de obicei sunt lungi si intrebarile se vor repeta, iar daca minti la un momemt dat te "dai de gol"?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este intrebarea de care iti este teama?

| Junseng explică (pentru anonim_4396):

Niciuna,pentru ca la armata de exemplu stiu ca te tin aia vreo 2-3 ore la proba psihologica.Itrebarea mea este daca intrebarile au un anumit raspuns(ca la un test grila oarecare:A, B sau C, raspuns corect A, ipotetic vorbind) sau sa nu minti ca la un moment dat te poti da de gol? Adica trebuie sa fii un anumit tip de om?