| anonim_4396 a întrebat:

La un telefon huawey p 10 lite. Cum pot sterge iconita din bara de notificare cu locatia sau macar cum o pot tine activa dar sa arate ca e dezactivata?
Ca sa nu isi dea seama persoana ca o urmaresc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu iconita aia nu urmaresti pe nimeni. Arata altora locatia ta. Nu ai cum sa o tii activa dar sa arate ca e dezactivata. Visezi!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Cam da sa zicem, ca de exemplu dacă mi se fura telefonul sa nu se observe ca e activa locatia

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la a-ti face asemenea probleme, mai bine ai grija de telefon.