| Licsandru_Petre_1950 a întrebat:

La un zbor cu ryanair din Bucuresti la barcelona am escala in brxelles cu schimbare de aeroport. ce trebuie facut in acest caz legat de transferul la celalalt aeroport?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ryanair are suport pentru clienți (un fel de chat) pe saitul lor. Intră în legătură cu un reprezentant al companiei și te va lămuri imediat.

| Gino_Giuseppe_1988 a răspuns:

Pai e simplu. Cum aterizezi in Brxelles, ia-ti bagajul, urcate intr-un taxi si du-te la celalat aeroport. Uita-te unde este avionul tau, du-te la el si gata. Nimic mai simplu.

| Licsandru_Petre_1950 explică (pentru Gino_Giuseppe_1988):

Pai eu am intrebat si speram intr-un raspuns autorizat considerand ca transferul face parte dintr-un intreg, eu platesc calatoria Bucuresti - Barcelona, nu separat. Tocmai asta vreau sa aflu, daca ma priveste personal transferul, caci in acest caz caut un zbor direct. Multumesc

| suntserios a răspuns (pentru Licsandru_Petre_1950):

Raspunsul autorizat il obtii de la ryanair
ma indoiesc ca la escala cu schimbare de aeroport iti asigura ei ceva.

Esti totusi sigur ca e vorba de schimbare de aeroport? ryanair pare sa opereze pe un singur aeroport in Belgia

| Licsandru_Petre_1950 explică (pentru suntserios):

Ok. Multumesc.