| CTLN a întrebat:

Liceul militar la Breaza sau la Campulung Moldovenesc?

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Mai Cata, amandoua liceele militare sunt la fel de bune, tu trebuie sa analizezi care te avantajeaza mai mult in privinta distantei fata de casa ta.Mai prinzi o permisie, mai vii in vacanta si nu trebuie sa pierzi timpul pe drum

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi acolo unde este mai aproape de casă!
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

| DiamantulAuriu a răspuns:

La breaza o duci mai bine, dar acum depinde cum vrei si tu, depinde si care iti e mai aproape
http://gblog.ucoz.net/

| XxHubbaBubbaxX a răspuns:

Depinde care este mai aproape de tine happy Dar la Breaza am auzit ca au conditii mai bune.

| CTLN explică (pentru XxHubbaBubbaxX):

Sunt cam la aceeasi distanta amandoua si nu stiu ce sa aleg. laughing

| XxHubbaBubbaxX a răspuns (pentru CTLN):

Breaza. Au conditii mai bune si nu o sa te duci in mijlocul padurii, iar daca ai note bune poti chiar sa te plimbi prin oras happy. Stai...esti fata sau baiat? laughing